Strony internetowe


WŁASNA STRONA INTERNETOWA

Pakiety: ORANGE, BLUE i RED  – teraz dostępne.

Lokalizacja: Roztoka

Strona internetowa dla firmy Usługi Budowlane Paweł Król z Roztoki. W ramach projektu zostały przygotowane fotografie usług oraz LOGO. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Strona zintegrowana za pomocą wtyczki społecznościowej z FB. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka wraz z systematycznymi aktualizacjami przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu w domenie bizbaz.pl na serwerze w ramach projektu.

Lokalizacja: Łukowica

Strona internetowa dla firmy Meble Ogrodowe MODREW z Łukowicy. W ramach projektu zostały zaprojektowane wszystkie ikony w kategoriach, przygotowane fotografie produktów oraz LOGO. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Strona zintegrowana za pomocą wtyczki społecznościowej z FB. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka wraz z systematycznymi aktualizacjami przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu na serwerze w ramach projektu.

Lokalizacja: Łukowica

Strona internetowa dla firmy Usługi Koparką i Koparko-Ładowarką Emil Mordarski z Łukowicy. W ramach projektu zostały wykonane fotografie sprzętu budowlanego oraz LOGO. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS, zintegrowana za pomocą wtyczki społecznościowej z FB. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka wraz z systematycznymi aktualizacjami przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu na serwerze w ramach projektu. Udostępnienie domeny www.bizbaz.pl w ramach programu afiliacyjnego BROKAD.

Lokalizacja: Łukowica

Strona internetowa dla firmy Traktor 4×4 z Łukowicy. W ramach projektu zostały wykonane fotografie produktów i usług we wszystkich kategoriach. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka wraz z systematycznymi aktualizacjami przez admina z BROKAD.

Lokalizacja: Podwilk

Strona internetowa dla firmy Kwiatkowski KOTŁY z Podwilka. W ramach projektu zostały wykonane fotografie produktów oraz LOGO. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu na serwerze w ramach projektu.

Lokalizacja: Kraków

Strona internetowa dla firmy ogólnobudowlanej „URMAR” z Krakowa. W ramach projektu zostały przygotowane fotografie produktów oraz graficznie poprawione LOGO. Strona zintegrowana za pomocą wtyczki społecznościowej z FB, responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu na serwerze w ramach projektu.

Lokalizacja: Weichering / Niemcy

Strona internetowa dla niemieckiej firmy Trockenbau Donaumoos GmbH z Weichering. W ramach projektu zostały przygotowane fotografie usług. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS.

Lokalizacja: Łukowica

Strona internetowa – projekt lokalny „NON PROFIT” dla Łukowicy. W ramach projektu zostały przygotowane wszystkie fotografie wpisów i galerii oraz LOGO. Strona responsywna z systemem zarządzania treścią CMS. Strona zintegrowana za pomocą wtyczki społecznościowej z FB. Opcjonalnie wsparcie techniczne całodobowe i opieka wraz z systematycznymi aktualizacjami przez admina z BROKAD. Utrzymanie serwisu na serwerze w ramach projektu.